infolinka
+420 956 785 111
(po-pá 9-17 hod)
 

Kdo s Puzzle splácí, má na 3.

Pokud přemýšlíte, jakým způsobem častěji obměnit svůj vůz, je Puzzle tou pravou cestou. Stačí jen využít výhod, které Vám nabízíme, a jezdit stále v novém.

Již si nemusíte kupovat 1 vůz na 9 let.
S Puzzle máte na 3 nové vozy během 9 let.
Stačí jen využít financování s nízkou splátkou na 3 roky a vždy vůz po 3 letech prodat za tržní cenu. Rozdíl mezi tržní cenou vozu a zůstatkovou hodnotou úvěru, kterou musíte doplatit, využijte na novou akontaci a pořiďte si opět nový vůz. Nízká měsíční splátka Vám nezatíží rozpočet a můžete si dávat i peníze stranou. Třeba jako to dělaly naše babičky dříve, tzv. „pod polštář“.

Zůstatkovou hodnotu vozu jsme určili podle vývoje cen vybraných značek a modelů na trhu a na základě předpokladu, kolik náš běžný zákazník ročně ujede kilometrů. Níže si přečtěte několik tipů, jak se starat o Vaše vozidlo tak, aby mělo na konci financování minimálně hodnotu zůstatkové ceny. Věříme, že Váš vůz bude u Vás jako „v peřince“, a proto bude mít na konci smlouvy hodnotu ještě vyšší.

  1. Zůstatková cena je stanovena na předpokladu ročního nájezdu kilometrů 20 000 km u benzínových motorů a 30 000 km u dieselových motorů.
  2. Dodržujte pravidelné servisní prohlídky vozu.
  3. Navštěvujte pouze kvalitní servisy. Nemusí to být nutně pouze ty autorizované, nicméně je dobré si ověřit reference od ostatních klientů na vybraný servis.
  4. Používejte vůz k účelu, ke kterému je určeno, a to obvyklým způsobem a za běžných provozních podmínek.
  5. Řiďte se doporučeními, která obsahuje Manuál k definici běžného opotřebení vozidla od společnosti IBS Expert. Tento Manuál Vám dáváme k dispozici k přečtení zde.
  6. Nezapomeňte, že Váš vůz je kvalitně pojištěn. Součástí úvěru je i havarijní pojištění od renomovaných společností Kooperativa a Allianz. Nemusíte se tak bát velkých výdajů za případné opravy Vašeho vozu.
  7. Doporučujeme připojištění GAP, které kryje rozdíl mezi obvyklou cenou a pořizovací cenou vozu. Pojištěním GAP se kryjete proti ztrátě hodnoty vozu, která klesá s každým najetým kilometrem.