infolinka
+420 956 785 111
(po-pá 9-17 hod)
 

Konec smlouvy, to je hračka.

Jednou z novinek u produktu Puzzle je jeho variabilní zakončení. Máte několik možností, jak Puzzle ukončit a dohrát nebo jak pokračovat ve skládání Puzzle dále. V každém případě, ať zvolíte, co zvolíte, bude to pro Vás HRAČKA.

Ohledně preferované varianty byste se měli začít rozhodovat 3 měsíce před koncem smlouvy. My Vás na to samozřejmě upozorníme. Zašleme Vám dopis, kde naleznete veškeré informace ohledně jednotlivých možností, včetně formuláře k vyplnění. Jediné, co musíte udělat, je:

 • rozhodnout se, kterou variantou půjdete dále,
 • zaslat nám své rozhodnutí do 1 měsíce pomocí obdrženého formuláře. Podepsaný a vyplněný formulář nám můžete zaslat doporučeně poštou nebo naskenovaný elektronicky na adresu puzzle@leasingcs.cz.

Vše ostatní pak zařídíme my.

Pokud budete pro svoje rozhodování požadovat od nás odhad aktuální tržní ceny vozu, zašlete nám prosím na adresu trznicena@leasingcs.cz tyto podklady:

 • číslo Vaší úvěrové smlouvy,
 • fotografie exteriéru a interiéru (více informací naleznete v sekci Ke stažení),
 • informace ohledně počtu najetých km.

A jak konkrétně bude vypadat konec smlouvy u jednotlivých variant?

 1. Rozhodnete se, že chcete Puzzle doplatit a ukončit.
  U této varianty jednoduše doplatíte poslední navýšenou splátku úvěru a poslední splátku pojistného v termínu dle splátkového kalendáře. Poštou Vám následně zašleme originál technického průkazu a informace o ukončení smlouvy.
 2. Rozhodnete se, že chcete v Puzzle pokračovat a splatit zůstatkovou cenu ve standardních měsíčních splátkách.
  Připravíme Vám návrh nového splácení. Podepíšete s námi dodatek ke smluvní dokumentaci a obdržíte nový splátkový kalendář. Ke dni uvedeném v novém splátkovém kalendáři uhradíte první splátku a pokračujete v měsíčním splácení tak, jak jste byli zvyklí.
 3. Rozhodnete se, že chcete vůz prodat a uhradit zůstatkovou cenu úvěru.
  Prodej vozu můžete učinit několika způsoby:
 • Prodej vozu si zařídíte sami. Jednoduše využijete služeb autobazarů, internetu nebo svých známých a vůz prodáte. Obdrženou hodnotu využijete na doplacení zůstatkové ceny úvěru. Pokud vůz prodáte za vyšší cenu, můžete rozdíl využít na další akontaci a získat tak opět nový vůz.
   

  NEZAPOMEŇTE!
  Poslední navýšená splátka úvěru a poslední splátka pojistného musí být připsána na účet Leasingu České spořitelny nejpozději v den splatnosti poslední řádné splátky uvedené ve splátkovém kalendáři.

  Převod vlastnických práv k vozidlu může nastat nejdříve okamžikem uhrazení všech Vašich závazků plynoucích ze smlouvy.

 • Využijete nabídky internetové aukce od Leasing České spořitelny.
  Pokud si zvolíte tuto variantu, podepíšete s námi Zprostředkovatelskou smlouvu, abychom mohli zajistit celý proces. Vzor Zprostředkovatelské smlouvy naleznete v sekci Ke stažení. Vozidlo přivezete v předem domluvený den a čas k smluvnímu partnerovi. Výběr partnera je na Vás. Seznam smluvních partnerů je k dispozici v sekci Ke stažení. Smluvní partner následně vozidlo vyčistí, nafotí a připraví technický popis vozidla. Vy se nemusíte o nic starat a zároveň Vám vůz zůstává k dispozici do té doby, než dojde k jeho prodeji. Po obdržení informací od partnera zadáme popis i fotografie vozidla na naše webové stránky  https://partner.leasingcs.cz/aukce. Internetová aukce poběží 7 dní. Výsledek aukce Vám zašleme emailem a budete mít 14 dní na rozhodnutí, zda výsledek přijímáte nebo ne.  Zájemce je vázán k odkupu také ve lhůtě 14 dní od skončení aukce. Kupní cenu od vydražitele inkasujeme my a započítáme její hodnotu se zůstatkovou cenou úvěru. Pokud je vydražená cena vyšší, zasíláme Vám na účet daný rozdíl. A ten můžete opět použít jako akontaci na nový vůz.

  Internetová aukce vyžaduje dodatečné náklady z naší strany, a proto je zpoplatněna částkou 2 000 Kč s DPH.
   
  NEZAPOMEŇTE!
  Pokud by vydražená cena byla nižší, než je zůstatková cena úvěru, musíte v den splatnosti poslední splátky uhradit tento rozdíl.